mirekborek

Mám bráchu a jeho otec je můj co?

Oba máme jiného.

Nejlepší odpověď
ivzez

Otec tvého bratra je otcem tvého bratra
(nejde-li o manžela tvé matky, není tvým otčímem).

@Drap:
O nevlastního bratra by se jednalo, kdyby měli jiné otce i matky.
Mají-li stejnou matku, jde o vlastní (polorodé) sourozence.

Další odpovědi
Drap

Pokud je to vlastni bratr, tak jeho otec je i tvůj otec. Pokud se jedná o bratra nevlastního,/z ot­covy strany/ tak jeho otec je otcem tvého nevlastního bratra.

anonym

Tipuji– matka ?

Tak to jo, je to tvůj otčím.

marci1

Pokud máš bratra, každý máte jiného otce, stejnou matku -pak otec Tvého bratra je pro Tebe „jakoby nic“.

anonym

… za předpokladu, že žije s vámi i s matkou v rodině.

Kveti

Je tvůj -nic.