klisny

Mám bolest břicha, je mi na zvracení. Měla jem zánět močových cest. Poradíte?

mám bolesti bricha a je mi na zvracení měla jsem zánet mocových cest

Nejlepší odpověď
annas

Jít na pohotov,st, Zde není žádný lékař, navíc radit přes internet, když vás nikdo nezná, je nebezpečné.

Jde přeco o vaše zdraví, nechápu, že můžete spoléhat, co vám někdo neznámý sdělí naq dálku. Taková rada vám může ublížit.

Každý jedinec je přece jiný a podobné příznaky mají různé choroby.

Pochopte, že zde si asi těžko někdo vezme na zodpovědnost vás nějak léčiit protože nevím, co mohlo vaši nevolnost způsobit.