Mám blbý přijmení?

Nejlepší odpověď
Drap

Jelikož jsi anonym, tak nemůžeme posoudit, zda máš či nemáš blbý příjmení. A možná to neni jenom příjmení, protože tato otázka určitě nepatří do atletiky a sportu.

Další odpovědi
anonym

Pokud se svým příjmením nejste spokojen (-a), tak stačí zajít na matriku, vyplnit příslušný formulář a uhradit poplatek. Není to nijak složité.

hanulka11

Jestli jsi atlet Brčko.? I tak to není nejhorší.

kropitko

Jak píše ocko, nebo se můžete oženit, případně vdát,, 😁
Na příjmení nezáleží, záleží na tom, jaký člověk je.

Petra09

Nahodou to anonym neni spatny prijmeni:))

led

Súhlasím, anonym je naozaj veľmi „blbý přijmení“, dokonca jedno z najrožšírenejších na svete. Ako vás potom rozlíšiť…