ferenc

Mám Asus eeebook X205TA a stále svítí černá obrazovka. Jak udělat reset?

Klasický NB má zespoda dírku, kam se píchne jehla a NC se resetuje. Tento nemá nic.
Např. ACER Aspire 7551G.

Odpovědi
gecco

😁
„Klasický NB má zespoda dírku,kam se oíchne jehloi a NC se resetuje.“
😁

A to´s viděl kde???
😁

ReHu

Zkusil jsi hledat n google?

https://www.go­ogle.cz/search?q=jak+re­setovat+tablet&oq=jak+­resetovat+tah­ket&aqs=chrome­.1.69i57j0l3.9961j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#q=jak+reseto­vat+tablet+asus

anonym

Místo jehloi,bych zkusil hřebík.