Avatar uživatele
dust8

Mám Aspergerův syndrom, oznámil Elon Musk. Zajímá to vůbec někoho?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 1075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Ano, protože...

Ano, spoustu lidí to nepochybně zaujalo. Evidentně i tebe, když máš potřebu na toto téma položit dotaz s anketou. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Jiná odpověď

Kdo to je, ten Elon Musk? Příznivec Pirátů?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano, protože...

Asi to není žádný tragický moribundus, když mu to nezabránilo stát se nejbohatším člověkem planety. Zdá se, že ten syndrom mu byl ku prospěchu. Osobně ho obdivuji pro jeho filantropii a odvážné podnikatelské nápady. Kdo by si v minulém století připustil, že soukromník bude konkurovat samotné NASA?

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jiná odpověď

Vždy sa nájde niekto, kto sa zamýšľa „prečo, načo“ v súvislosti s veľkolepými plánmi Elona Muska.
Ak má, ako tvrdí Aspergerov syndrom, niektoré jeho činy a výroky možno ľahšie pochopiť.
Veď aj vy občas na niekoho vyjadríte svoj diagnostický výrok, pretože máte svoj názor…
„Zajímá to vůbec někoho?“, ale napriek tomu ho vyslovíte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano, protože...

…já ho mám taky a potěšilo mě, že ho má i Musk (bo je to borec a bo já jsem škodolibec).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

zjentek: já jsem už dlouho tušil, že nejsi úplně normální, ale přičítal jsem to to kouření pravého indického hašiše 😊 Nebo je pravda obojí, tedy s tím A – syndromem?

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler, nenormálny človek je absolútne zdravý jedinec, bez akýchkoľvek náznakov chorôb, či poškodení organizmu..

před 1075 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek