dust8

Mám Aspergerův syndrom, oznámil Elon Musk. Zajímá to vůbec někoho?

Nejlepší odpověď
Alesh

Ano, protože...

Ano, spoustu lidí to nepochybně zaujalo. Evidentně i tebe, když máš potřebu na toto téma položit dotaz s anketou. 😉

Další odpovědi
Nassin

Jiná odpověď

Kdo to je, ten Elon Musk? Příznivec Pirátů?

Kepler

Ano, protože...

Asi to není žádný tragický moribundus, když mu to nezabránilo stát se nejbohatším člověkem planety. Zdá se, že ten syndrom mu byl ku prospěchu. Osobně ho obdivuji pro jeho filantropii a odvážné podnikatelské nápady. Kdo by si v minulém století připustil, že soukromník bude konkurovat samotné NASA?

led

Jiná odpověď

Vždy sa nájde niekto, kto sa zamýšľa „prečo, načo“ v súvislosti s veľkolepými plánmi Elona Muska.
Ak má, ako tvrdí Aspergerov syndrom, niektoré jeho činy a výroky možno ľahšie pochopiť.
Veď aj vy občas na niekoho vyjadríte svoj diagnostický výrok, pretože máte svoj názor…
„Zajímá to vůbec někoho?“, ale napriek tomu ho vyslovíte

zjentek

Ano, protože...

…já ho mám taky a potěšilo mě, že ho má i Musk (bo je to borec a bo já jsem škodolibec).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

zjentek: já jsem už dlouho tušil, že nejsi úplně normální, ale přičítal jsem to to kouření pravého indického hašiše 😊 Nebo je pravda obojí, tedy s tím A – syndromem?

led

Kepler, nenormálny človek je absolútne zdravý jedinec, bez akýchkoľvek náznakov chorôb, či poškodení organizmu..