dedeg

Mám antivir AVG free2011,ale při každém spuštění PC se mi objeví zpráva,

že mám malware 4 čtverečky – C:/Dokuments and settings/owner/lo­cal settings/IQU_Bo­otstrap.exe,pře­sunu ho do virového trezoru,potom aktualizuju AVG,ale příště je to tam znovu,co s tím,poraďte,ale polopaticky,jsem počítačový amatér.Děkuji všem.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

stáhněte si AVG Rescue CD a projeďte PC ním
http://www.av­g.com/cz-cs/avg-rescue-cd-download

, patrně máte infikován PC nějakým virem, který se sám aktualizuje po netu
Doplňuji:
Doplním kolegu, že nevím, zda AVG půjde v nouzovém režimu protože ke svému provozu potřebuje dost systémových služeb a když nebudou v provozu, ty systémové služby (V nouzovém režimu jsou jen ty základní) tak se AVG nespustí.

Další odpovědi
rynek878

Při startu systému přerušovaně klepat na F8,vybrat spuštění PC ve stavu nouze a v tomto stavu spustit promazání AVGéčkem,poté opět restart,mělo by to pomoci.