mata

Proč mi nejde přehrát v mx playeru video stažené z uložto?

Mám alcatel one touch a když stáhnu video na uložto a chci přehrát na mx playeru napíše mi to toto. Video nelze přehrát
Video mx player nelze přehrát co mi chybí a nebo jaký přehrávač

Odpovědi
kajicek94

Záleží jaké formáty videjí přehrává tvoje zařízení – Moje rada – 1) Koukni se do návodu od prodejce, jaké formáty můžeš přehrávat. 2) Zkus to video stáhnout na pc a dostat ho přes USB nebo Bluetooth. 3) Pomocí nějakého programu si to video na pc převeď třeba do .mp4 (určitě najdeš program na Googlu). 4) Až budeš mít video stáhnuté na pc, převedené do .mp4 a na zařízení tak to musí jít. 🙂