mam abces,horečky omdlívam co dělat

Nejlepší odpověď
hanulka11

jít k lékaři , nic jiného tady nevymyslíme

Další odpovědi
elektrikář

Použít kosu,useknout si hloupou hlavu. Nebo foferm běžet k doktorou.Ať ti nebudou muset řezat velký kus zkaženého masa.

Miroslavst

V případě, že omdlíváš, bylo by na místě než jít k lékaři lékaře přivolat.
Záchranná služba 155

integrovaný záchranný systém 112

Absces je dutina vzniklá zničením tkáně, obvykle způsobeným infekcí, jež je vyplněná hnisem, a obklopená zanícenou tkání.

Velikost abscesu může být i několik centimetrů. Absces vzniká většinou po hlubším poranění na končetinách. Vytvoří tvrdou bulku, která může působit značné bolesti. Absces se může vstřebat, většinou však praskne a hnis se vyvalí ven z těla. V horším případě praskne dutina dovnitř těla a může tak nastartovat flegmónu (neohraničené hnisání) nebo otravu krve. Absces je velmi častou nemocí mezi narkomany užívajícími drogy nitrožilně a bez dostatečné hygieny.

janek66

Nejlíp jít k lékaři…
Nebo to nechat tak a "žlutice"to pak vytáhne.:-)