Heřman

Mám 5 prohlížečů a z některých web stanek nejde stahovat, proč?

Nejlepší odpověď
honza19hk

buď ty stránky jsou zablokované kvůli nynějším problémům se stahováním a hackery.Nebo ti to brání Firewall,popř anitivir nebo jiné bezpečnostní opatření.Zjisti si jaké máš nastavení zabezpečení a nastavení přohlížeče.
Další otázka je jestli ti nejde dlouhodobě nebo jen teď v posledních měsících,jestli ti to nejde jen pár měsíců tak to je spojené se serverem a souvisí to s nelegálním stahováním a tou mizernou dohodou ACTA a skupinou hackerů.Mě už taky nejde stahovat na některých zahraničních webech,po tom co zrušili Megaupload.com, většina serverů čerpala ze něj.