Avatar uživatele
markmark1

mam 4gb flesku a nejakym zahdnym spusobem z ni mam 697mb nevite jak jeto mozne formatoval jsem ju a bez vysledku co sti

mam 4gb flesku a nejakym zahdnym spusobem z ni mam 697mb nevite jak jeto mozne formatoval jsem ju a bez vysledku co stim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Podívejte se do správce disků jestli tam není nějaký skrytý oddíl, případně stávající smažte a vytvořte nový o maximální možné velikosti. Najdete to v Start-Ovládací panely-Nástroje pro správu-Správa počítače-Správa disku.

Jinak řada levných flešek tím trpí automaticky, je-li to v záruce, tak reklamovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A nemáte jí náhodou zakoupenou z černého trhu ju?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

To bude podobný případ jako http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fleska-jak-do-ni-dostat-fotky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kocuro Pablo

S něčím podobným jsem se setkal u mp3 přehrávače mého syna. Syn mi říkal, že se uložené soubory mp3 nejde po čase přehrát, ony v přehrávači jako byly, ale měly velikost 0 MB Přehrávač původně měl 1 GB, postupně kapacita klesla na 320 MB. Při prohlížení disku prostřednictvím Windows se nic neobjevilo. Po jeho zformátování kapacita zůstala zmenšená a nebyl způsob, jak zjistit, o co se jednalo. Potom jsem mp3 připojil k Linuxu, programem Diskový nástroj jsem provedl kontrolu a opravu. Potom se ukázaly soubory s podivnou koncovkou, které byly přejmenované a byly to dříve ztracené soubory mp3 a bylo je možné po vypreparování z paměti normálně přehrát, případně změnit koncovku a přehrát. Když jsem je odstranil, paměť se vrátila na původních 1 GB. S tímto jsem se nikdy dříve nesetkal, ani jsem to nenašel na diskuzním fóru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet