50centes

Mám 2deního syna jaké jméno mu dát?

Né české!!!!!
Doplňuji:
terry: všichni mysleli že to bude holka

Nejlepší odpověď
Drap

V porodnici chtějívědět jména pro obě varianty už před porodem. Tvůj dotaz se mi zdá z těchto důvodů přinejmenším zvláštní

Další odpovědi
anonym

NECHTĚJÍ HO VĚDĚT UŽ PŘED PORODEM,mám doma miminko,narodila se v dubno tohoto roku,jméno řešili až po porodnici,když už bylo mimi doma,v nemocnici chtěli jen příjmení, …to jméno se k příjmení musí nějk hodit ne že to bude třeba Robert Rorejs, to ne......a velká gratulace 🙂

terry

To jste jméno nevybrali společně a včas?
Doplňuji:
No…většinou se vybírají obě varianty. Pro každý případ 🙂
A…vééélkááá gratulace, taťko :D.

hanulka11

V první řadě gratuluji… a co třeba .....Serjoža.­....:D:D:D ba ne …to si musíš vymyslet ty s manželkou přeci …ale je divné,že ještě nemá jméno??????
Doplňuji:
hlavně vyber takové ,aby ladilo s příjmením a to my neznáme – takže je to na tobě .....tatínku

Damiana

Ve tvém případě se divím, že se vůbec ptáš, chlape!
Curtis – to je snad jasný, ne????:-))))))

david22

William Shakespeare
Doplňuji:
Abraham Lincoln, Georeg W. Bush, Bill Clinton, …atd…atd…atd

briketka10

moc ti gratuluji, tak ses dočkal :o)
a jméno to mě hned nenapadá vybírá se než se mimčo narodí :)

pro případ, kdyby nebyl nápad..
http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=neobvykl%C3%A1+jm%­C3%A9na+pro+klu­ka&oq=neobvykl%C3%A1+&gs­_l=serp.1.3.0l4­.0.0.1.1355.0­.0.0.0.0.0.0.0­..0.0...0.0.do7CJGdij­M4&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.,cf.osb&fp=3d8481f­069928d1a&biw=960&bih=482

Ar

Tak to si děláš kozy. Nikdo ani neví jaké je příjmení což je taky dost důležité při výběru jména a to ani nekomentuji, že by dvou dení mimčo nemělo ani jméno.

Né české!!!!! Doufám. že se jmenuješ třeba Vomáčka.

ten který je

Co třeba něco originálního?Na­padlo mne dát mu jméno podle nějakého zdejšího uživatele,třeba po mně.:-D

Janča169

Gratuluji 🙂 Co takhle mu dát jméno po někom slavném? Robert je také hezké jméno. Tim, Taylor, George, Lion, Harry, Zayn, Niall, Louis, Tom, … je toho hodně, ale jak už se tu řeklo, chce aby to ladilo s příjmením ;)

Larissa

Mně se dost líbí jména třeba Denny, Chris nebo i Nicholas… ;))

Ale i jména jako Colin a Taylor jsou hezká…
Doplňuji:
A gratulace! :D

Deli

TAK JAK TO DOPADLO?????? Jak se drobeček jmenuje?