jakn

mám 2 otázky. Kde tetování nejvíce bolí? Jaké barvy nebo tužky mám použít na pomalování dětí na čerta?

Nejlepší odpověď
www

Obě otázky zde byly několikrát, stačilo prohlédnout nabízené možnosti při vkládání otázky. Například ono tetování:

Zdroj: www.odpovedi.cz/se­arch?q=Kde%20t­etov%C3%A1n%C­3%AD%20nejv%C3%AD­ce%20bol%C3%AD%3F

Další odpovědi
brillant

Tetování: http://ona.id­nes.cz/pet-mist-kde-tetovani-opravdu-boli-d5h-/zdravi.aspx?c=A080710­_095154_zdravi_bad
a zbytek viz hanulka11.

badisko

tetovani nejvice boli …krk..tvare …okoli patere …muzes si to ozkouset …vem si jehlu a pichi se ..pak si predstav bolest jako by sis odrela kuzi .....tetovani vlastne ani neni bolestive …dela se ostryma jehlana …tak je to spise neprijemne pro vetsinu lidi …esly si ale fakt chces uzit tak ..si nechej udelat nejakou peknou skerifikaci …mam na hrudniku 2 psi hlavy …mazec …heh..vrele vsem blaznum doporucuji ..nicmene nevim esly se tady hodi davat …odkaz …jinak hell.cz…zarucuji ze na to do konce zivota nezapomenes…a s certy nevim…

hanulka11

http://www.karneval-halloween.cz/kar­neval/karneva­lova-licidla-a-kosmetika/licidla-telove-barvy/jofrika-srn-licidla-divadelni-telky-30-gr/?d1=0&d2=78&d3=0
Doplňuji:
na čerta bylo vždy nejlepší sazemi – 100% krycí a zdarma