Luciášek32

mám 13 let, vážím asi 55 a výška 162. myslíte že je třeba zhubnout? a kolik?

Nejlepší odpověď
hanulka11

prosím tě , jsi ve vývinu…žádné hubnutí

Další odpovědi
anonym

to jsou výborné parametry, pokud bys měl 10–20 kg více, tak by nebylo od věci o tomto přemýšlet, ale teď se tím netrap :)

Michal Kole

Existuje tzv. index BMI. Ten říká, zda je vaše váha v normě.

Klikni na odkaz http://www.vy­pocet.cz/bmi?BMI_­Vyska=162&BMI_V­aha=55&submit=Spo%E8%ED­tej+BMI&Email=%40&E­mail_Type=HTML

a uvidíš na „grafu“, že si ve středu normy. Takže ideální váha