Malwarebytes' Anti-Malware 1.45

Mám dotaz na tento program po instalaci se mě celý počítač zpomalil tak že jsem jej musel odinstalovat jaký je důvod zpomalení předem dík

Nejlepší odpověď
Hlada

Obecně každý antivirový program běžící na pozadí zpomalí počítač, potože neustále prověřuje otevírané nebo uložené soubory na přítomnost virů. Antivirových programů je mnoho, vyzkoušejte jiný, který vám bude lépe vyhovovat. Myslím, že hrozba virů není tak velká, aby bylo nutné si kvůli tomu nechávat zpomalovat počítač a opotřebovávat HDD neustálou zbytečnou činností. Osobně volím střední cestu, občas, za několik dní, pustím antivirák a Spyware Terminator. Nikdy jsem žádnou škodu od virů neměl.

Další odpovědi
Hykam

Zkuste si nainstalovat nejnovější verzi http://www.mal­warebytes.org/mbam­.php