Malwarebytes' Anti-Malware,

Chtěl jsem nainstalovat Malware bytes ale stále se mě to nedaří po nainstalování vyskočí upozornění zkuste instalaci znova v počítači jsem mel dříve tento program nainstalován a bežel v pohodě co s tím díky za odpoved F

Nejlepší odpověď
beer

Používám, stahuji new aktualizace a zatím jsem se stímto problémem nesetkal.. Ten starý jsi odinstaloval?
Jinak při instalaci new verze nesmíš nechat starou verzi otevřenou..
Restart nepomůže?
Našel jsem příručku, podívej se:
http://pocitac­bezviru.okamzi­te.eu/Malware­bytes_Anti-Malware.pdf