lerak14

maluje te si vztah?

Nejlepší odpověď
quentos

jo, pokaždé, a nikdy z toho pak žádný není, ba nedojde ani k opětování citů.

Další odpovědi
kropitko

Ano,jsem nenapravitelný snílek,,vždy věřím,že to bude navždy,,,,prostě,že spolu zestárneme a nic nás nerozdělí,,,hmm,ne­ní tomu tak,vždy se něco najde. Ale zatím to klape,jsem vděčná za každý další den a za tu šanci,co jsem dostala,,

anonym

už né už jsem z toho vyrostla

iceT

Take jsem snilek a maluju si co vsechno…Ale uz pred nekolika lety jsem prisla na to,ze s nekym muzete byt pomerne dlouho a nastane situace,kdy budete ocekavat od dotycne osoby nejakou ocekavanou reakci a dockate se nechteneho prekvapeni.

ReHu

Už jsem přestala.

GM

Už dááááávno néééé.