mikik

Malování-primalex mykoskop

Existuje nějaká přísada do primalexu polar jako náhrada za primalex mykoskop?Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

V Primalexu mykostop je jako fungicidní složka používán carbendazim a nějaká forma isothiazolinu.

Dal by se přidat i 1% ajatin.

PS. To Savo klidně bude to mít okamžitý účinek ale ne dlouhodobý. U Mykostopu udávají že fungicidní účinek přetrvává 2 roky.
Nelámal bych to ale o koleno a pokud vám jde pouze o bělost dobělil bych Primalex mykostop bělobou.

Další odpovědi
dědapetr

Někde jsem četl že se proti plísni dá do primalexu přidat savo,ale nemohu to najít kde jsem to četl.