Calimë

Malovani na textil – velke plochy

Mate nekdo zkusenosti s malovanim velkych ploch na cernem textilnim podkladu? Jak se presne maluje pomoci houbicky? Nejak si ten postup nedokazu predstavit :D Lze jako sablonu pouzit pruhy lepici pasky? Lze malovat i pres svy v latce?

Odpovědi
Drap

Ano lze, ale textil musíš mít hodně napnutý, aby se tam lepící páska chytla a stejně se musí dávat pozor na shrnutí. Houbičkou se to dělá tak, že ji lehce namočíš a ťukáš s ní místo vedle místa. Přes švy to neni problém, když tak se vrátíš a přetupuješ houbičkou znovu.