bona

Malíř obrazů K. Schäfer

Mám dva obrazy, olejomalba na překlížce sig. K.Schäfer z r. 1942. Nemohu najít kdo a odkud byl tento malíř, příp. jeho ostatní díla. Moc děkuji za radu

Nejlepší odpověď
manon

Námět – je to tato signatura?
http://www.sig­naturymaliru.cz/to­pic.php?id=853

Další odpovědi
Pájo

Nemusí jít o někoho všeobecně známého. Může to být tvorba tehdejšího místního umělce, jehož totožnost a díla budete hledat jen obtížně.
Fotografie by mohly pomoci.

nikolas1

K.schafer je z Jaroměře ,Byl to krajinkář ,samouk již zemřel,ale jeho obrazy ,byli na ruzných výstavách atd,byl bez titulu ,ale velice uspěšný malíř.