malé kotě spalo v botě

to mé spí u mě a před spaním se myje,jenže když skončí u sebe začne olizovat mě,at se bráním jak chci je to zbytečné,začala to dělat před dvěma dny a nedá se odradit,myslela jsem že cítí krém,nebo mýdlo,ale tím to není,proč to dělá a je nějaká šance že stím přestane?

Nejlepší odpověď
GM

Naše kočka to dělala když měla falešnou březost, vybrala si mě za svoje koťátko, v noci se mnou spala, nemohla jsem z pod deky vystrčit ani loket nebo prst, aniž by ho začala umývat. Když jsem ji odstrčila tak mi naliskala.

Další odpovědi
BIGFOOT

A není to proto, že ti tím dává najevo lásku? Proč by to tak nemohlo bejt? BIGFOOT

anonym

http://forum.kocky-online.cz/view­topic.php?p=50695­&sid=e1f5093e0cbcf584f31­7ab09f4b0b06e

ladyhawke

to, že olizuje vás, je jednoznačně projevem velké lásky, očekává to samé od vás :). Stačí ji pomalu hladit (tím jí zaměstnáte mysl), před spinkáním dát vlažné mléko a kotě usne jako nic i bez péče o vás :).

anonym

to jste mě Bubčo moc nepotěšil,taky jí mám ráda,ale ten večerní rituál lásky není zrovna nejpříjemnější,dě­kuji za odkaz jsem ráda že netrpím přemírou lásky sama