Avatar uživatele
anonym

malé kotě spalo v botě

to mé spí u mě a před spaním se myje,jenže když skončí u sebe začne olizovat mě,at se bráním jak chci je to zbytečné,začala to dělat před dvěma dny a nedá se odradit,myslela jsem že cítí krém,nebo mýdlo,ale tím to není,proč to dělá a je nějaká šance že stím přestane?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Miroslavst, BIGFOOT před 4925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Naše kočka to dělala když měla falešnou březost, vybrala si mě za svoje koťátko, v noci se mnou spala, nemohla jsem z pod deky vystrčit ani loket nebo prst, aniž by ho začala umývat. Když jsem ji odstrčila tak mi naliskala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BIGFOOT

A není to proto, že ti tím dává najevo lásku? Proč by to tak nemohlo bejt? BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://forum.kocky-online.cz/view­topic.php?p=50695­&sid=e1f5093e0cbcf584f31­7ab09f4b0b06e

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

to, že olizuje vás, je jednoznačně projevem velké lásky, očekává to samé od vás :). Stačí ji pomalu hladit (tím jí zaměstnáte mysl), před spinkáním dát vlažné mléko a kotě usne jako nic i bez péče o vás :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

to jste mě Bubčo moc nepotěšil,taky jí mám ráda,ale ten večerní rituál lásky není zrovna nejpříjemnější,dě­kuji za odkaz jsem ráda že netrpím přemírou lásky sama

před 4925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata