Malé dilema

Jít či nejít. To je otázka. Myslím tím ty nešťastné volby. Půjdete? Ani se radši neptám, koho. Já zřejmě půjdu, podruhé od té pseudorevoluce.
Doplňuji:
Pro Michala-co je na tom netaktního,proboha?

Nejlepší odpověď
dudu

Již pomyšlení, že volit půjdou disciplinovaně téměř všichni komunisté mě dostatečně motivuje, abych také projevil svoji vůli a snažím se k volbám naladit rovněž manželku i děti. Komu dám hlas opravdu nevím, ale moje názory jsou spíše pravicové.

Další odpovědi
standa

URČITĚ bychom všichni k volbám měli jít, a to nejen z důvodů určité odpovědnosti vůči našim dětem, ale zejména proto, abychom svobodně vyjádřili svůj názor… a je úplně jedno zda hájím principy pravice či levice.

To Michal: co je na této otázce netaktního ?

afro.minerva

Já tentokrát půjdu. Při minulých volbách jsem byla téměř před porodem, tak jsem nešla, ale jinak chodím pokaždé. Dříve jsem volila jenom tak, aby jsem se účastnila a svojí neúčastí nenahrávala komunistům, ale nyní se asi oběvila strana, které bych možná mohla i věřit. Tak uvidíme.

quentos

Jít! Už jsi slyšel, že „kdo nevolí, volí komunisty“? Proto zásadně CHODÍM, protože komouši půjsou volit vždycky a je potřeba je přebít.

Nuk nuk

Volit půjdu určitě. Právě proto, co už tu mnozí zmínili. KOmunisté mají své stálé podporovatele.

panenka

JÁ PUJDU BUBCO CHODÍVÁM NA KAŽDÉ VOLBY

mojitek

Pujdu,protoze jeden politik je zase po par letech zpět..

ten který je

Půjdu.Kdybych nešel,tak bych musel potom o politice mlčet.

Michal

Netaktní otázka ,nemyslíte?