Avatar uživatele
anonym

Malé dilema

Jít či nejít. To je otázka. Myslím tím ty nešťastné volby. Půjdete? Ani se radši neptám, koho. Já zřejmě půjdu, podruhé od té pseudorevoluce.
Doplňuji:
Pro Michala-co je na tom netaktního,proboha?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5158 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Již pomyšlení, že volit půjdou disciplinovaně téměř všichni komunisté mě dostatečně motivuje, abych také projevil svoji vůli a snažím se k volbám naladit rovněž manželku i děti. Komu dám hlas opravdu nevím, ale moje názory jsou spíše pravicové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
standa

URČITĚ bychom všichni k volbám měli jít, a to nejen z důvodů určité odpovědnosti vůči našim dětem, ale zejména proto, abychom svobodně vyjádřili svůj názor… a je úplně jedno zda hájím principy pravice či levice.


To Michal: co je na této otázce netaktního ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Já tentokrát půjdu. Při minulých volbách jsem byla téměř před porodem, tak jsem nešla, ale jinak chodím pokaždé. Dříve jsem volila jenom tak, aby jsem se účastnila a svojí neúčastí nenahrávala komunistům, ale nyní se asi oběvila strana, které bych možná mohla i věřit. Tak uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jít! Už jsi slyšel, že „kdo nevolí, volí komunisty“? Proto zásadně CHODÍM, protože komouši půjsou volit vždycky a je potřeba je přebít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Volit půjdu určitě. Právě proto, co už tu mnozí zmínili. KOmunisté mají své stálé podporovatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

JÁ PUJDU BUBCO CHODÍVÁM NA KAŽDÉ VOLBY

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Pujdu,protoze jeden politik je zase po par letech zpět..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Půjdu.Kdybych nešel,tak bych musel potom o politice mlčet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Netaktní otázka ,nemyslíte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek