Malé děti a videopor*o.

Jaky máte názor na to, když nějaký starší školák pozve domu malé školáky a doma u něj jim pustí por*o na velkoplošný televizi?

Nejlepší odpověď
badisko

neuvadis presny vek …ale deti z toho nemaj hlavu a nevi jak svym pocinanim …ohrozuji sebe ..rodice atd…proto se jim take rika deti a ne dospeli …

Doplňuji:
tady bych videl chybu rodicu ne ditete…

Další odpovědi
cynique

Jaká vina rodičů? Jaká patologie? Když si děcka usmyslí, že se budou koukat, tak jim v tom nikdo a nic nezabrání. Nedělal bych z toho „téma“. Je to fyziologické.

Když jsem chodil na ZDŠ, tak ještě ani video nebylo, všude kolem pouze socialismus. Ale celá naše třída věděla zcela přesně pod kterou košilí a ve které skříni má spolužákův táta porno časopisy ze Švédska. A nic se nám nestalo.

Dnešní bigotně puritánská a pokrytecká společnost svým hyperprotektivně ochranným přístupem k dětem ublíží možno víc, než nějaké koukání na porno.

marci1

Souhlasím s tím, že vinu nesou rodiče. Video se dá zamknout a počítač zablokovat na tyto stránky. Ovšem jen málokterý rodič to dělá.

Questman

Souhlasím s cynique. Pokud chcete chránit dítě před nebezpečím tak, že zabráníte aby se s ním vůbec dostalo do styku, vyroste z něj neschopný dospělý, který nikdy ničeho nedokáže a přinejlepším skončí jako okopaný podpantoflák nějaké charismatické hrošice nebo jako další sele u cecku sociální prasnice našeho státu.

Btw, sex (a vůbec v dnešní době) není žádné tabu. Je v televizi (a to i před desátou, musím podotknout), v časopisech, ve škole, na internetu, v ložnici rodičů – všude.
Není nic špatného na tom, když se s ním děti seznámí už v raném věku a v 15ti, respektive 18ti budou už znát nejen klady ale i rizika p.styku (jen si vezměte, že dnes už většina mladých používá antikoncepci jako samozřejmost, to ještě před pár lety byla „guma“ nebo prášky výsadou paniců, co si je nosili v peněžence „kdyby náhodou“ a mají je tam dodnes) a nevrhnou se, hned den po oslavě s pitíčkem a dortíkem v rodinném kruhu, na sousedovic Anču, co má hrudník jak dvě iglů v učebnici zeměpisu.
Ano, poskytování pornografie nezletilým je (jak si můžete přečíst na uvítacím okénku libovolného pornowebu) trestný čin ale to by, přiznejme si to, musely sedět štáby skoro všech televizí viz Román pro muže, ženy, ku*ahošiguttentag a další a další filmy a seriály, bežně vysílané během dne na veřejnoprávních televizích.