odik

Malá vodní dýmka?

Vyplatí se vůbec kupovat malou (35/45cm) vodní dýmku? Jaký jsou (ne)výhody oproti střední dýmce 60/75cm? Asi bude míň stabilnější, ale zas za ty peníze … je to takový lákavý :o) … navíc korunku si můžu koupit větší 😉
Máte s tím někdo zkušenosti?
díky

Odpovědi
HerbiG

kup si mensi … je to levnejsi a chytrejsi :D … ja si tu malinkou beru aj na tabory a nidko o ni nevi … kdybych tam mel vzit tu velkou kravu tak nwm .. ale zase v ty vetsi mas vic vody … je to 50 na 50…ja sam mam obe 2 je to na tobe … bral bych tu mensi ..

IDeal

Já radím určitě ne! Malá dýmka = malej dým a zkreslená chuť. Dýmým už asi dva roky z hodně velké dýmky a vždy když zkusím malou tak to není ono. Střední je malo stabilní, ale to zase záleží na typu vázy. Já bych radil koupit větší. Víc si to užijete :)

LuciJe

Pokud nejste znalec vodních dýmek a dýmu z nich, patrně v zásadě nepoznáte rozdíl. Malá vodní dýmka bohatě stačí.