lilkasa

Jak vyřešit dilema malá prsa-podprsenky??

Ahoj mám takový problém s podprsenkami­.Všechny moje kamarádky nosí podprsenku a já ne.Nenosím ji,protože nemám proč,ale už 2× byla trapná situace s podprsenkami.No jo já ještě nepotřebuju nosit podprsenku jenže se nechci cítit trapně když jí všichni ostatní mají.Proto nevím jestli mám nebo ne.Protože nemám co nosit v tě podrpsenece,ale nechci být zase jediná co jí nemá a pak by se mi mohli smát :( prosím porad'te.

Nejlepší odpověď
kyselina 5

Nevím kolik Ti je, ale kup si ji. Budeš si připadat víc jak ženská. A jestli seš úplně plochá a nechceš natřásat s molitanem z push-upky, tak si kup nějakou sportovní – s tím vypadá ženská energicky, má to šťávu a styl. 🙂

Další odpovědi
Sonush

Neuvedla jsi kolik Ti je let… Ale i když nemáš prsa myslím, že bys podprsenku klidně mohla nosit. Pokud se budeš cítit líp, nevidím důvod, proč bys ji neměla nosit ;)

marci1

Pokud nechceš ještě chvíli počkat, tak si podprsenku kup. Změř se pod prsy ( obvod hrudníku ). Nejmenší velikost je 65 (cm) 0 (nejmenší velikost prsou), tedy dohromady 65 0. Myslím, že takovéto menší velikosti jsem viděla v Lindexu.

otazníkybaf

Já bych si na tvým místě podprsenku koupila i když nemáš prsa, protože se budeš (před ostatníma) cítit líp ;)

Dochy

Tak sice z pochopitelných důvodů problémům s podprsenkama moc nerozumím, ale nco sem přidám:

Pokud máš vážný problém s tím, že jseš bez podprsenky, nedá se nic dělat a sežeň si ji.
Pokud to bez ní vydržíš, tak na to kašli. Z velké části je podprsenka jen kulturní zvyk a zrovna nedávno jsem četl zprávu o jakési studii, která dávala do spojitosti nošení podprsenek s vážnými zdravotními komplikacemi.

Netuším jak kvalitní studie to byla a zda je prokázáno že problémy způsobuje nošení podprsenek, nebo třeba jiný problém, jehož existence nutí ženy tu podprsenku nosit, takové podrobnosti jsem nedohledával…

Martina S.

Mě bude 38 a také nenosím podprsenku, nevidím důvod. Já myslím, že podprsenku by měly nosit ženy, které mají větší prsa, pak je to asi nepříjemné bez podprsenky, ale s mými jedničkami je to zbytečné stahování se. Nosím ji jen k doktorovi.

lilkasa

Díky všem za radu já si ji asi vezmu,protože v naší třídě se to divnými věci z podprsenkami jen hemží!!!Mě totiž dával problém ten že kdybych neměla podprsenku tak by si ze mě dělali legraci že jí nemám,což je hodně pravděpodobný­.A kdybych jí měla tak by si ze mě dělali legraci že nosím podprdnu,ale stejně nic nemám což je méně pravděpodobný.Jak říkal(a) kyselina 5 tak si vezmu tu sportovní asi.