veronika36

Malá a těžká věc?

Potřebovala bych nějaký malý předmět s velkou hmotností, který je snadno k sehnání ( za nízkou cenu) – nenapadá vás něco? Zkrátka něco malého a těžkého + kde to sehnat (popř. za jakou cenu) Děkuji moc

Nejlepší odpověď
cochee

Rybářské olůvko. Tvá definice velké hmotnosti a malých rozměrů pro tvůj konkrétní účel je ale zoufale nedostatečná…

Další odpovědi
Drap

Dlažební kostka.

zelí

Kus cihly, kus pásoviny, atp.

Reezo

Iridium je těžký, Osmium je ještě o něco těžší kov, wolfram, zlato a olovo. Předmět z těchto kovů bude zaručeně těžší než ostatní. Wolfram a zlato by měli být nejtěžší. Cenově nejdostupnější bude nejspíš to olovo.

anonym

Kovadlinu a tu bych ti dal zadarmo, pokud si ji sama odneseš.

ReHu

Jak moc malé a těžké máš na mysli?
Jinak souhlasím s rybářským olůvkem a dlažební kostkou.

lexx

část neutronové hvězhy, asi tak 8×10na13 až 2×10na15 g/cm³ stačí ?

gecco

Barbakane – i mně bys věnoval kovadlinu, kdybych si ji odnesl?
😉

anonym

Jo, ale i s tím špalkem pod ní! 🙂

gecco

😉