Avatar uživatele
mrtvyhubar

Mal/a si covid-19?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 1004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

ne

Neměl a nabývám přesvědčení, že debata na toto téma přestává být relevantní. Neustálé omýlání zpráv o počtu nových případů covidu ztratilo smysl. O síle a nebezpečí více vypovídá vývoj počtu hospitalizovaných. Podle tohoto údaje /28 pacientů v nemocnici/ se už ani nejedná o epidemii. Nadále však platí „vždy ve střehu“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
xiperio

ano

Dokonce dvakrát. Je to hnus. Jsem u ž očkovaný. A po těch zkušenostech bych se očkoval třeba každý týden.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

ne

Pokud si predstavíte třeba hospodu na mýtince, tak na takovém místě bydlíme. S námi žádná starší ani mladší generace nebydlí. Když jsme vloni na jaře přežili ve zdraví cesty přes Evropu s jednou Američankou, co přijela z Itálie, tak teď se nebojím ničeho.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

ne

Neměl, zatím se mi vyhýbá. Jsem už i 2× naočkovaný. Syn ho chytil, ale jen s lehkým průběhem.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

ne

Nechytil. Také jsem dvakrát naočkovaný. Údajně ho dříve chytil můj otec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

ano

Ano, bezpříznakový průběh (tedy, ony asi nějaké příznaky byly, ale to jsem ještě netušil, že je to Covid, byl jsem „jeden z prvních“). :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

ano

Ano. Dva měsíce v nemocnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ano

… ASI. Důkaz nemám, tehdy jsem se netestoval (takže když se mě na očkování ptali na totéž, musel jsem říct, že ne). Ale velmi pravděpodobně to byl on – byť lehký průběh, stejně to bylo pěkně hnusný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

ne

🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ne

A jako chronik jsem byla celkem brzo naočkovaná.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

ano

jo…v loni v listopadu a skoro bez příznaků i PCR test byl negativní)…a i dnes mám protilátek na rozdávání, takže se očkovat nejdu ani náhodou, protože je to pro lidi v mé situaci neprosto nesmyslné (i když vláda tvrdí opak a nemyslící ovce tomu věří)…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Funna

xperio…pokud jsi měl covid jak tvrdíš 2×, tak ti žádné očkování nepomůže, protože si tvé tělo neumí zjevně vytvořit protilátky…sorry, ale je to tak…i když možná u tebe bude fungovat placebo efekt…

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek