mrtvyhubar

Mal/a si covid-19?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dudu

ne

Neměl a nabývám přesvědčení, že debata na toto téma přestává být relevantní. Neustálé omýlání zpráv o počtu nových případů covidu ztratilo smysl. O síle a nebezpečí více vypovídá vývoj počtu hospitalizovaných. Podle tohoto údaje /28 pacientů v nemocnici/ se už ani nejedná o epidemii. Nadále však platí „vždy ve střehu“.

Další odpovědi
xiperio

ano

Dokonce dvakrát. Je to hnus. Jsem u ž očkovaný. A po těch zkušenostech bych se očkoval třeba každý týden.

Ametyst

ne

Pokud si predstavíte třeba hospodu na mýtince, tak na takovém místě bydlíme. S námi žádná starší ani mladší generace nebydlí. Když jsme vloni na jaře přežili ve zdraví cesty přes Evropu s jednou Američankou, co přijela z Itálie, tak teď se nebojím ničeho.

paul1

ne

Neměl, zatím se mi vyhýbá. Jsem už i 2× naočkovaný. Syn ho chytil, ale jen s lehkým průběhem.

Rokio

ne

Nechytil. Také jsem dvakrát naočkovaný. Údajně ho dříve chytil můj otec.

aliendrone

ano

Ano, bezpříznakový průběh (tedy, ony asi nějaké příznaky byly, ale to jsem ještě netušil, že je to Covid, byl jsem „jeden z prvních“). :)

dubraro

ano

Ano. Dva měsíce v nemocnici.

Lgee

ne

Prostě já...

ne

quentos

ano

… ASI. Důkaz nemám, tehdy jsem se netestoval (takže když se mě na očkování ptali na totéž, musel jsem říct, že ne). Ale velmi pravděpodobně to byl on – byť lehký průběh, stejně to bylo pěkně hnusný.

marci1

ne

🙂

GM

ne

A jako chronik jsem byla celkem brzo naočkovaná.

Funna

ano

jo…v loni v listopadu a skoro bez příznaků i PCR test byl negativní)…a i dnes mám protilátek na rozdávání, takže se očkovat nejdu ani náhodou, protože je to pro lidi v mé situaci neprosto nesmyslné (i když vláda tvrdí opak a nemyslící ovce tomu věří)…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Funna

xperio…pokud jsi měl covid jak tvrdíš 2×, tak ti žádné očkování nepomůže, protože si tvé tělo neumí zjevně vytvořit protilátky…sorry, ale je to tak…i když možná u tebe bude fungovat placebo efekt…