jumpupcz

Pokud chceme nakupovat zboží v Makru, např. alko nápoje, musíme být v Makru zaregistrovaní jako spolek?

Dobrý den, jako spolek pořádáme kulturní akci s hudbou, kde budeme mít svůj stánek s občerstvením pro návštěvníky (alko i nealko nápoje). Pokud chceme nakupovat zboží v Makru, např. alko nápoje, musí být v Makru zaregistrovaný spolek, nebo stačí nakupovat na kartu předsedy? Koncesi na spolek již máme. Mockrát děkujeme za odpověď.

Odpovědi
Drap

Můžete nakupovat na kartu předsedy.