viki2016

Majitel malých potravin prodává ve svém obchodě čepované pivo. Může ho v obchodě prodávat?

Dále má majitel vedle obchodu soukromý pozemek, kde udělal něco jako „dětské hřiště“ s posezením, kde se schází ovšem jen Romové a lidé z ubytovny. Pijí tam alkohol zakoupený v potravinách, dělají bordel a kravál. Může si provozovatel potravin dělat na svém pozemku co chce? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a tobě vadí co ??? … že si někdo na svém pozemku dělá co chce ??? … nebo že tě tam nepustí ???
… co se týče bordelu a kraválu, tak v nočních hodinách platí klid, to snad víš … výjimky jsou ovšem oni občané, ty mají právo na vše, i tě omezovat, takže se ptáš zbytečně, co může a nesmí bílej, neplatí pro romy, ale to už asi víš, a taky chápeš, že tvoje otázka bude smazána pro urážku rasya (ne)pravdivé osočování …
… vadí-li ti to, přestěhuj se, nikdo (pochop, nikdo, ani úřad) ti nepomůže, jsou nedotknutelní …

Další odpovědi
Drap

Nemůže si dělat na svém pozemku co chce, může dělat jen to, co má povoleno. A zřejmě to i povoleno má. A proš by nemohl prodávat pivo? Pokud splňuje požadavky hygieny a podoně, tak neni důvod proč by to prodávat nemohl. Na benzinkách se dnes také prodávají kytky, jídlo a nevím co všechno a nikomu to nevadí.