marcel99

Mají zvířata strach ze smrti?

jednou jsem tak přemýšlel, zda se může šnek polekat, nebo zda cítí hmyz strach, nebo je při útěku žene instinkt. No a tak mě pak napadlo, jestli můžou mít zvířata obecně strach ze smrti, stejně jako někteří lidé?

Nejlepší odpověď
Drap

Mají pus sebezáchovy. Nemohou si uvědomovat budoucí možnost smrti jako lidé. Myšlenkové pochody u zvířat fungují jinak.

Další odpovědi
Lgee

Ne, jen lidé chtějí stále uměle prodlužovat život