SajmonModer

Mají zvířata smysl pro humor?

Nejlepší odpověď
iceT

Já myslím,že určitě
http://www.stre­am.cz/video/527749-zakerny-coklik-podtrhne-panickovi-zidli

Další odpovědi
dědapetr

Mají a jakej, brácha když nahání kachny do ohrádky tak jeho vlčák když už je tam skoro má tak mu zavře vrátka.Tak ho musí vždy uvázat aby je tam dostal.

led

Ano

FOG

Myslim,ze ano.
Neldy muj pes jde ke dverim a na moji otazku,jestli chce ven vrti ohonem,tak tedy vstanu od telky a jdu otevrit,ale kdyz vidi ,ze ja ven nejdu,tak se obrati a zustane uvnitr.Asi chce,abych nebyl liny a zvedl zadek s kresla.Nebo kdyz jdu do kuchyne a on lezi na zemi,tak po me hrabne jen tak packou.

venkovan

Kdyby jen zvířata, ale i ryby. Některé si dělají srandičky z rybářů, že ještě nic nechytili, ale podle známého pořekadla kdo se směje naposled tak občas najaká ta ryba když otevře smíchy tlamu polkne i háček – potom se směje rybář.
Smích je vlastně jen cenění zubů. Takový žralok ten je samá srandička (taky mám dobrou náladu když láduji do žaludku.

jey

Absolutne ! Muj kocour Bailey, ktery dela ze spi se chechta pod fousy kdykoli reknu neco obzvlaste vtipneho ! Coz je casteji, nez byste si mysleli !!! :)
Jey