Salio

Mají ženy v arabských zemí občanku,když jsou méně než nikdo??A jestli ano,jak se na ni fotí v těch svých šátcích?

Doplňuji:
Ne,méně než já,přece je tam muži vykořisťují.

Nejlepší odpověď
anonym

Jak to myslite , ze jsou mene nez nikdo ?? Jako ze jsou neco mene nez vy ??
Jsou na to prisne predpisy. V satku ano , ale musi byt videt oboci, oci , nos i usta. Ne uplne zahalena. -iv-

Doplňuji:
P.S. Salio , je to tak moc slozita odpoved … byla jsem v mnoha muslimskych zemich … neni to uplne tak , jak je nam to podavano v TV. Je i tam spousta moderne smyslenych rodin – i muzu … a jsou i pripady , kdy muz nechce , aby se jehi zena zahalovala, ale ona sama to chce… neni tam schovany za kazdym muslimem bin Ladin. !

  • iv-

Další odpovědi
baghira

Představ si, že jsou tak zaostalé země, kde nemá občanku vůbec nikdo (Británie, USA…)

dědapetr

Občanka by jim byla k ničemu.Jsou zahalené úplně tady důkaz.
http://img.na­dapenny.com/t20/112­46/nadap110119691­480232.jpg