zjentek

Mají zde ověřěno, zda server netěží botcoiny, potažmo energii z počítačů místních uživatelů?

Varují se tady uživatelé, zda toto je či není ověřeno?

(Já dyž sem přijdu, tak PRÁSK- CPU fičí naplno, RAM plná kapacita… no prostě za- se- ka- ne!)

Nejlepší odpověď
autacek

To není těžením BT, ale těžením z reklam, kterých je tu plná stránka. Použij AdBlock, pomůže to.

Další odpovědi
ivzez

Zkuste Google zakázat java script.
Zmizí Vám reklamy ze spousty webů a prohlížeč
by se měl přestat zasekávat.

Případně lze weby, z nichž přichází
nejvíce reklam, zablokovat v souboru hosts.

dubraro

Na mojem počítači určitě netěží.
Jedině tak moji energii duševní, kterou vyčerpávají idiotské reklamy.

Drap

Zřejmě to ověřené neni. Nezbývá než věřit, že je.