KelsiKate

Mají vietnamci otevřeno když je svátek?

Chtěla bych si koupit boty, ale nevím jestli mají vietnamci otevřeno když je svátek.. :(

Nejlepší odpověď
marijakes

Asi jak kde. Vietnamci nejsou jeden obchodní řetězec s danými pravidly. Každý si to dělá po svém.

Další odpovědi
anonym

Pokud chtějí vyvětrat, tak ano.

pusinka50

Vietnamci většinou mají otevřeno, protože naše svátky jsou jim šumák a chtějí vydělat peníze. Boty od nich jsem si přestala kupovat poté, co v pořadí třetí pár nepřežil sezónu. A navíc Vietnamci většinou neřeší neřeší zdravotní nezávadnost boty, nerespektují tvar chodidla a to se dlouhým nošením špatných bot rádo zdeformuje

anonym

Já nedaleko Brna si myslím že určitě. Možná ne všechny stánky, ale min. jedna obu bude mít :)

quentos

jsou to dříči od přirození, takže určitě stojí za pokus jít se podívat. Navíc mnozí asi ani nestačili zaregistrovat, že zítra nějaký svátek je. Myslíš, že Vietnamcům něco říká česká státnost? ;{))>
Na boty od Vietnamců ovšem bacha, jsou to šunty, právě proto jsou „žaštopaděsať“ a levněji. Rozloží se takřka na počkání.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pitomi-vietnamci-reklamace

venkovan

Boty „jednorázovky“ bych nekupoval. Takže jejich otevírací doba je mi neznámá.

hanulka11

u nás mají otevřeno i ve svátek