Avatar uživatele
anonym

Mají vaši členové rodiny svůj toaletní papír?

Holka svůj růžový toaletní papír, kluk modrý, já natrhané noviny, ona svůj. Není to bláznivé?
Doplňuji:
Jsme čtyřčlenná začínající rodina. Vydělávám dost, když zaplatím nájem, poplatím si dluhy vzniklé při práci na soukromo. Odevzdávám i stravenky, dávám i na benzín. Měl bych přítelkyni požádat aby kupovala i obyčejný toaletní papír. Drahými barevnými papíry opovrhuji, protože upředňostňuji praktičnost. Tímto vysvětluji proč používám reklamní tisk. Pracuji i o víkendech abychom se měli dobře. Často ale není uvařeno, musím si dokoupit nějaký salát a chleba, v práci klobásku. Pojídání jedné buchty po celý týden není večeře ani něco na svačinu, o je tak „ke kávě“. Mám trošku obavy, že když děti vyrostou z nočníku, že na záchodě budou muset být přimontované 4 držáky na toaletní papír, protože byly vedeny, že každý má svoji ruličku papíru.
Bohužel posílám ji pryč.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, mosoj, iceT, johana 56, redy, zjentek před 3802 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Máme jeden toaleťák pro všechny. Tiskařskou barvou bych si zadek teda vytírat nechtěl.
Doplňuji:
Já neříkám kupovat barevnej toaleťák. Stačí ten šedej.

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Tak ty používáš noviny nebo modrý toaleťák? Dvě protichůdné informace. Ačkoliv se dá ušetřit na toaletním papíru systémem „dokud to jde, tak ho překládám“, noviny jsou již úchylka a docela velká, tak se zamysli spíš sám nad sebou. A jestli se nemůžete domluvit na spotřebě, tak ho prostě kupujte podle barev a každý si bude platit za ten svůj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já mám svůj. Výstřižky z novin, kde jsou fotky našich známých politiků a v minulosti to bylo Rudé právo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To není bláznivé, to je úchylka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

oni mají jen jeden, třívrstvej ..mně se to prodře o chlupy, tak tam mám brusnej, čtyřstovku
Doplňuji:
sice mám rád zelenou, ale v zelený maj jenom 150ku ..to nešlo, to je moc

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Vono nejde o barvu ale o vůni,nezdá se mě že je natom něco blbě, až na ty noviny :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ne, opravdu to takhle doma nemáme. Ještě budu obíhat drogerie, abych nakoupila každému jeho barvu, navíc je ten barevný dražší.
Pokud jde o to, jestli je to normální, tak asi ne tak úplně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Každého to je věc. Pokud si chce utírat zadek šmirgl papírem, tak ať si ho klidně utře. Já osobně bych vůbec neřešil koho je koho toaletní papír. Jedno je jisté, že dívky mají prostě daleko větší spotřebu než kluci, takže u holek bude vždy spotřeba třeba tak 3× – 6× větší než u kluků. 4 držáky můžou být trošku nevšední, ale aspoň když dojde jednomu toaletní papír, tak si můžete vzít od někoho jiného 🙂

Naše rodina používá také jeden toaleťák pro celou rodinu. Ten kdo dodělá ruli, tak tam připraví novou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

To není bláznivé, to je nenormální. Přestaň jim všechno platit a navrhni ji, aby toaletní papír kupovala ona, ale aby jej i platila. Jak jí sáhneš na peníze, začne dělat divy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Toaleťák používáme jeden a to ten nejobyčejnější. Na co ten toaleťák chcete používat? Na leštění displejů nebo na hovna? Tak podle toho se řiďte!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Mosoj má pravdu-je to úchylka.Pokud chce každej svůj,ať si ho kupuje sám.Jediný případ,kdy bych používal vlastní by byl,kdyby někdo z rodiny měl nějakou chorobu přenášenou sliznicí nebo krví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nuk nuk

Víš, Když, já mám z Tvých otázek trochu dojem, že u Tvé partnerky nejde o papír. Nechci se někoho dotknout, ale ta dáma musí být buď velmi extravagantní, nebo úplně mimo realitu. Pokud jde o první variantu, pak budiž, chce být jiná, svoje, ale měla by se umět přizpůsobit alespoň Tobě a rodinnému rozpočtu. Pokud jde o druhou možnost, pak je zralá na psychologa. Omlouvám se za tvrdá slova, a takhle to na mne působí.

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Děkuji Nuk nuk.

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

buď normální, kup tu čtyřstovku a vyšší

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

redy: hele, jestli jde vážně o vůni, tak jsem přesvědčenej, že toaleťák s aroma mokrého psa či pavilonu opic by posunul vůni našeho výtvoru při „velké“ do úplně jiné dimenze a tudíž ta kupka odpadu by v porovnání s tímto pak mohla mít snesitelný, ne-li lahodný rozměr

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdybych použil doplňkové aroma mokrého psa či pavilonu opic do toaletních papírů, to by byl jekot nesnesitelnej; „tys zničil můj toaletní papír! A dětem jsi ho zničil taky! Jak sis to mohl dovolit? Já jsem ho koupila za svoje peníze a tys ho zničil! Proboha! Co jsem ti udělala? Zničila jsem ti snad něco já?“ A dala by ho do pračky.

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kdybych použil doplňkové aroma mokrého psa či pavilonu opic do toaletních papírů, to by byl jekot nesnesitelnej; „tys zničil můj toaletní papír! A dětem jsi ho zničil taky! Jak sis to mohl dovolit? Já jsem ho koupila za svoje peníze a tys ho zničil! Proboha! Co jsem ti udělala? Zničila jsem ti snad něco já?“ A dala by ho do pračky.

před 3802 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek