bauerlukin

Mají v supermarketech netradiční zdravé potraviny?

Dobrý den, dal jsem se na zdravou stravu a v té souvislosti hledám kde mohu sehnat různé suroviny, které jsou pro přípravu těch jídel nutné. Nejbližší supermarket od.meho domova je Lidl, tam si myslím, že by některé ty suroviny mohli mít. A jelikož nechci s tím dlouhým seznamem obtěžovat někoho ze zaměstnanců, ptám se teda tady. Prodávají tedy v Lidlu: špaldovou mouku, celozrnnou mouku, tempeh, seitan, lupinu, stévii, mandlové mléko, rýžové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko, sezamový olej, tahini pastu, sójové maso, raw čokoládu?
A jestli tyhle potraviny nemají v Lidlu, mají je v jiném supermarketu? Nebo mám zajít do speciál obchodu? Díky předem

Nejlepší odpověď
annas

Není lepší si do Lidlu zajít, projít si obchod a zjistit sám, , co nabizejí,. Uvidíte to, nemusíte se ani ptát, jen hledat.

Něco jsem vám našla – zdravý nákup v Lidlu.

I když sortiment luštěnin a obilovin je celkem chudý.. Navíc se liší Lidl od Lidlu.

https://www.ji­mejinak.cz/zdra­vy-nakup-v-supermarketech-cast-1-lidl/

Navíc bývají akce. tzv. Bio týdny, kde se objeví další potraviny, takže je sledujete. .

Další odpovědi
Pepa25

Lidl je diskont, ten nemá zrovna široký sortiment. Nemáte ve městě nějakou prodejnu zdravé výživy? Případně můžete zkusit Rohlík.cz, pokud k vám doručuje. Nebo si udělat výlet do hypermarketu jako je Globus.