sesednizkola

Mají v Lidlu Moravanku a Hradistanku?

Prosím, nemazte mi mě otázky. Admine, jestli nemáte co na práci, jděte se projít nebo na panáka. Kde jinde se mám zeptat když mě tady?

Já jsem to tam právě vůbec nemohl najít a personál taky nevěděl. Zkusím pobočku na. Nárožní.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, kterou otázku vám admin smazal., takže nemohu k tomu víc říct.

Do Lidlu nechodím, ale podívala jsem se na net. Oba druhy této nakládané zeleininy prodávají. Kunovjanka je rovněž v nabídce

MORAVANKA / KUNOVJANKA / HRADIŠŤANKA v prodejnách Lidl …

http://akce.naj­dislevu.cz/1294734-moravanka-kunovjanka-hradistanka.html

Ad sesednizkola,

já za to přece nemůžu, že v prodejně Lidl nakládané zeleniny, které chcete, nemají.

Navíc jsem vám zeleninu našla v nabídkovém letáku, že by u vás byla výjimka?

Sama bych to řešila tak, že v případě potřeby zajdu do marketu či jiného obchodu, podívám se a zeptám se, zda zboží nabízejí. Pokud ne, půjdu jinam.

Sháním vinný kámen, zdravější variantu prášku do pečiva. Jednou byl v nabídce Tesca i Hrušky, teď už se dlouho neobjevil. Po dlouihé době jsem objevila jeho zdroj.

Další odpovědi
Kepler

Jen občas, ale jsem přesvědčen, že členové těch kapel tam taky chodí. Někdy tam je dokonce i Ztohoven.. Nebo možná jen 99, nevím.

marci1

Měli by je mít. Ono někdy to dá člověku pořádně zabrat, než najde nějaké zboží. Onehdá jsem na přání sousedky (měla trávicí problémy) hledala v nejmenovaném supříku na „A“. suchary. Dlouho, dlouho a nenašla. Takže sousedka si nakonec namáčela do čaje starý rohlík. 🙂