Rokio

Mají upíři, nebo vlkodlaci blíže k lidem?

Podobá se upír, nebo vlkodlak více člověku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Jsou to nesmysly

Další odpovědi
ivzez

jiná odpověď

Je to nesmysl.

iceT

jiná odpověď

Upír kdysi byl člověk, po přeměně v upíra je to nemrtvá bytost, která nedýchá, nebije jí srdce a většinou jí vadí sluneční světlo.
Vlkodlak je žijící, dýchající člověk, schopný proměnit se při úplňku ve zvíře.
Takže dle mého má vlkodlak k člověku blíž, protože je pořád člověk.

Kelt

jiná odpověď

Viděl jsi Stmívání? Tam byli jak upíři, tak vlkodlaci. Záleží, jak to natočí režisér.
Mami, mají čarodějnice dlouhé vlasy.? Äle děvče moje, čarodějnice přece neexistují. To vím taky, ale chci vědět, jestli mají dlouhé vlasy.

aliendrone

jiná odpověď

A je to tu ZASE! Myslím, že člověku (většině) mají nejblíže Tupíři!!! :D :D :D

Rokio

Kelt: Neviděl.