quentos

Mají to v milostném životě opravdu lehké?

  1. krásné ženy;
  2. úspěšní, bohatí muži.

ad. 1) Kde berou tu jistotu, že když už je někdo „uhnal“ do chomoutu, neučinil tak z pouhého pobláznění jejich krásou?

ad. 2) Ti si musejí být téměř jisti, že jejich nastávající na nich lákají jejich tintili vantili, kterým alibisticky říkají „charizma“.

Vezměte si takového J. Jágra. Všechny (nebo aspoň drtivá většina, já ten sport holt nesleduju) jeho milenky byly modelky. (A propos, víte, co se stane, když si modelka umyje „ten obličej, co si namalovala na svůj ksicht“?). To mu mám věřit, že to byla náhoda a že je všechny „miloval“? ;{DDD
Nebo ten nespočet starců, co si berou mladá děvčata. To je nesžírá svědomí, že s nimi milenky/manželky souloží vlastně poněkud s odporem, jen aby si tím zajistily finanční bezstarostnost? Žijí vlastně nezáviděníhodný život plný permanentní přetvářky. Jak už to tady nazval jeden kolega přede mnou – jedná se o formu prostituce…

Nejlepší odpověď
dudu

K tomuto tématu mám dvě poznámky:

  • pohlední lidé určitě všeho snáze dosáhnou, neznamená to ovšem automaticky, že jsou více šťatní, to záleží na nich.

O to větší trauma pak prožívají až stárnutím o tuto berličku přijdou.

  • jeden můj starší kolega si vzal o hodně mladší partnerku. Po dvou letech mu začala zahýbat. Na upozornění kamarádů konstatoval: já vím chlapci co se děje, ale věřte, že ty dva roky stály za to. Tak nevím.

Pro odlechčení ještě replika: když si vezmeš hezkou ženu, rádi ti pomohou kamarádi a sousedé, jestliže škaredou, musíš všechno odpracovat sám.

Další odpovědi
annas

  1. Někomu se líbí obraz, jinému hezká žena. Obraz vydrží dlouho, ale krása člověka je pomíjivá. Tuto skutečnost si však málokdo uvědomuje. Kdysi se žena považovala za doplněk muže podobně jako kůň. Pěkný kůň se stával předmětem závisti. Dnes je to žena. (Sice se závidí všechno, co má druhý, ale já ne – to je však jiná kapitola). Muži lichotí, že jeho partnerka vzbuzuje obdiv jiných. Źena bývá rovněž potěšena zájmem mužů. Pozor na žárlivost! Pokud se vytvoří oboustranný citový vztah – bez problémů. Jinak musí být soužití těžké. Často však dochází k tomu, že muž svou ženu vymění za mladší stejně tak, jak se vyměnil starý kůň.
  2. Příčí se mně vztah mezi starým mužem a mladou ženou. (Pominu tělesnou „schránku“). Tito starci plodí svá „vnoučata“. Samozřejmě. Mezi partnery se může vytvořit hezký vztah, který se podle mne spíš podobá vztahu mezi otcem a dcerou.

Je mně líto dětí. Pravděpodobnost, že je otec vychová, je minimální. (Situace může nastat i mezi věkově blízkými partnery, ale jde o jinou skutečnost). Budou však finančně zajištěné. Žena? Tu zřejmě čeká ještě další partnerský vztah. Existují samozřejmě výjimky. Nikoho neodsuzuji, ale … Každý je strůjcem svého štěstí.

vagra

Nemají to lehké,ale vzhledem k tomu jak se chovají,je jim to asi jedno-berou ty vztahy jako spotřební zboží.Za co by jinak utratili ty dlouhé prachy?A do hrobu si je nevezmou-tak si za ně kupují chvilky pseudoštěstí.
Pravděpodobně jim to za to stojí.
S tou formou prostituce souhlasím.

anonym

Závist je – tuším,že čtvrtý – smrtelný hřích.

Nuk nuk

Na první pohled možná. Ale zeptejte se někoho z nich důvěrně, jestli se opravdu cítí tak šťastní.
Skutečnost, že je obvykle jejich partneři či partnerky využívají je provízí prakticky celý život. Málokdo z nich žije v trvalém vztahu postaveném na lásce a důvěře. Obvykle žijí opět s někým z těchto „úspěšných“, protože mezi normální smrtelníky se ani nedostanou, natož, aby měli možnost si mezi nimi hledat partnera/ku, který by jim možná zaručil větší šanci na spokojenější život. Čím úspěšnější jsou, tím více lidí zná veškeré detaily jejich soukromého života, včetně těch vymyšlených bulvárními novináři.

afro.minerva

Povím vám to takhle: Každému, co jeho jest…

Je každého věc, jak si život zařídí a jak si ho představuje. Na jenom diskuzním serveru jsem se setkala s jedním maníkem, který prostě snil svům MISS-sen.

Vysvětlím: Prostě chce za každou cenu vydělat hodně peněz, aby se na něho jednou mohla přilepit nějaká MISSka a to jenom proto, aby ji měl. Je mu jedno, že ho nebude milovat, ale bude ho přitahovat a bude mít prostě MISSku. Nepochopitelné, že? Ale pořád si vede svou. Ostatní ženy, které nejsou MISSkami, jsou pro něho něco podřadného a dle jeho slov „průměrné samice“.

Myslím, že tímhle se vysvětluje vše. 🙂

Vicki

Podle mne jsou tohle povrchní lidé,kteří o hluboký vztah vůbec nestojí.U mužů je to ješitnost a jejich ego blýsknout se před známými svou novou a ještě mladší ,,trofejí,,–no a stejně tak povrchním slečnám,chamtivým po penězích,to nevadí.SVĚDOMÍ??Qu­entosi-mám dojem,že lidé tohoto formátu ani neví co to znamená:-).