Drap

Mají Švédové smysl pro humor?

Osobně si myslím že mají. Dokonce se mi ten jejich humor líbí.
http://zpravy­.idnes.cz/uprchli­ci-budou-ubytovani-v-nejsevernejsim-lyzarskem-stredisku-na-svete-lezi-ve-svedsku-gsq-/zahranicni.as­px?c=A151014_192740_zah­ranicni_rych
Tak chlapci. Tady je sekera, támhle je les a v noci bude mínus třicet pět a to co vyje, jsou opravdu vlci.

Jo a noc trvá půl roku. Tak se tu hezky mějte a na jaře se bude jednat o trvalém pobytu.

Švédové mají luxusní smysl pro humor. Jsem zvědavý, kolik jich tam zbude… Ještě teď mě bolí bránice od smíchu…

No, ti uprchlíci z blízkého východu, kteří se přizpůsobí 200km za polárním kruhem jsou myslím snad i integrovatelní.

Protože 200km za polárním kruhem bych se dlouhodobě nepřizpůsobil ani já

A ještě jim tam postaví iglů misto mešity…oni čekali ráj a blonďaté švédky, místo toho se dočkají ledového království…

A řekněme si na rovinu, Antarkida je světadíl, na kterém žije pár desítek lidí.

„Proč to tam nechávat prázdné a studené, když tam může být plno a teplo“

Nadšení uprchlíků určitě nebude znát mezí, čistý vzduch – válka hooodně vzdálená – bezpečnost zajištěna.

Tak mne napadlo že Francii vlastně neustále patří Ďábelské ostrovy – takové ubytování v karibské oblasti

by určitě taky nebylo špatné- když nic jiného -je tam teplo.

Odpovědi
anonym

Švédové i Drap mají smysl pro humor, ale kritizovaný ne!

anonym

Mě kritizuješ,že sem vkládám podobné odkazy a děláš to sám.
Já smysl pro humor mám,ale tato otázka je pěkně okopírovaná.