Kryšpín

Mají studenti a senioři slevu na jízdném v Maďarsku?

Strýc senior jede vlakem na jih Maďarska za příbuzným údajně mají slevu jenom studenti.

Nejlepší odpověď
Arne1

Omyl. V Maďarsku máme my nad 65 slevu na veškerou dopravu 100%, stačí ukázat OP. Snad jen na létadla to neplatí :-*)
Jedině se musí dokoupit rychlíkový příplatek a případná místenka.

Zdroj: http://www.rig­htplacerightti­me.cz/madarsko/ces­tovani-slevy-studenti-mladez-seniori-madarsko.html

Další odpovědi
Dochy

Spíš bych řekl, že české dopravní kancaláře (vč. ČD) neumí, a dost možná ani nechce umět, zahraniční slevy. Radši si namastí kapsu mezinárodním lístkem. Pamatuju že pro cestu z Maďarska jsme volili cestu do Maďarské části Komárna na Maďarský lístek, pak přes most na Slovensko a pak po Slovensku zas na Slovenské lístky do Bratislavy… A ekonomicky to takhle bude výhodnější pravděpodobně přes všechny hranice ČR a SR… (nevím jak to mají ostatní státy v Evropě/světě)

Kryšpín

Kde na to orbánovci berou tady navrhují růžovky zrušení

Arne1

ono je to tam prý už hodně dlouho