jirka21kufr

Mají starší LCD televize problém s obrazem ?

Dobrý den.
Koupil jsem od kamaráda LCD televizi LG32LG6000 (je z roku 2008) a obraz není úplně kvalitní a obličeje jsou rozmazané. Všechno zapojení mám v pořádku.
Chtěl bych se zeptat, těch lidí kteří mají zkušenosti s těmito televizemi rok výroby 2008, jestli je obraz rozmazaný na všech televizích tohoto typu vyrobených v roce 2008 nebo jestli je to vada televize.
Doplňuji:
Já se omlouvám, ale kupoval jsem tu televizi od kamaráda a on říkal, že je to LG32LG5000 a ona to byla LG32LG6000. Takže mě kamarád napálil.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Mamka měla LG z roku 2008 a ten kontrast byl slabý jen30000:1 ☹
Ale věřte, že jsou i horší, sousedka má Teslu a ta má kontrast jen 1000:1 na to se nedá dívat ani půl hodiny:-(( Dneska mají TV kontrast klidně kolem milionu, takže v porovnání s novější tv, je obraz podstatně horší.

Další odpovědi
mosoj

Nedávno jsi mluvil o LG 5000 a nic ti nešlo.