Jako Vůbec

Maji stare cyrilo-metodejske kalendare nejakou cenu?

Maji stare cyrilo-metodejske kalendare nejakou cenu? Vyklizime pudu po babicce,nejstrasi ze z roku 1958.

Nejlepší odpověď
Alesh

Určitě to má hodnotu. Záleží na tom, jak jsou zachovalé. Dej to třeba na Aukro a uvidíš, jestli a za kolik se to prodá. Taky můžeš zkusit poptat pár sběratelů. kolik by ti za to dali.

Další odpovědi
Kelt

Určitě sběratel to ocení a zkus se přihlásit do soutěže Poklad z půdy.

Drap

Takový kalendář na rok 2020 a 2021 má cenu 80 kč. Ty staré můžeš nabízet na burze cca za polovinu. Pokud natrefíš na sběratele, kterému chybí tyto ročníky bude ochoten dát i pnou cenu, popřípadě dvojnásobek. Je třeba si uvědomit, že sběratelů v tomto sortimentu nebude až tolik. Byly vydány tisíce kusů a to stáří také neni nic závratného. Takových půd , jako máš ty, bude ještě celá řada

marci1

Zde je např. nabízen za 250,– Kč. 🙂
https://www.sba­zar.cz/77777/de­tail/26067741-cyrilo-metodejsky-kalendar-1954

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.