Dismas

Mají smažky něco společného se smažením?

Nejlepší odpověď
briketka10

Smaží se řízky.
A smažky jsou feťáci 😁
Osoba-ktera bere drogy intravenozni cestou- vari je na lzicce-smazi…od toho smazka v anlictine smackhead.

http://www.on­tola.com/cs/di/s­mazka

Ukázka z diskuze:
Smažka není od slova smažit, nebo možná později ano, ale prvotní slovo od kterého je to odvozené je smash a druhotný význam je smazat – smazání identity. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých „smažení“) každé opravdové smažky – smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Takže NyNy nemá pravdu 😁 Vlastně nikdo tady.

Další odpovědi
Hans51

Pokud smažením rozumíte fetování a smažkami feťáky, je spojení jednoznačné 😉