Avatar uživatele
chciodpoved

Mají se párky vařit ve vodě nebo v mikrovlnce? Co je „lepší“ a proč?

Doplňuji:
neřeším praskání, to je otázka natavení výkonu a délky + propíchnutí par kapek do sáčku atd… párá je asi nej – ale zajímá mě spíš zdravotní dopad věci. Zda-li ohřev v mikrovlnce zapůsobí stejně jako vařit je přímo ve vodě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dají se i bez prasknutí ohřát v mikrovlnce. Nevím proč, ale mně stejně více chutnají ohřáté ve vodě. Neřeším zdravotní hledisko, ale pouze chuťové.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

pokud se je budeš snažit ohřát „na sucho“ v mikrovlnce tak ti párky prasknou, protože budou vřít zevnitř…když je propícháš a zakryješ poklopem, tak by to možná šlo…ale pokud máš možnost uvařit si je ve vodě je to jasná volba…
Doplňuji:
co chceš slyšet?? že MW vyhodit, jsou fuj, nikdy z nich nic nejíst???…pokud víš, jak co funguje, tak se přece nemusíš ptát…
horká voda předá své teplo párkům – versus – molekuly všeho, co je v párku (nechci psát masa, protože toho je tam minimum) se rozkmitají a tak se zahřejí…
srovnávat to je jako srovnat auto s kočárem…oba dva dojedou do cíle, ale podmínky cestování se liší…

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je dělám na páře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Zalezi natom jake prarky… ale spis ve vode mikrovlnka je vyususi a jsou pak tuhe …a celkove onicem …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

mě teda praskaj.
Neznáte webovku, kde se dá stáhnout plamen?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek