Kepler

Mají savci rádi pivo a jiný alkohol?

Měli jsme pejska, který si pivo vyloženě vychutnával. I když občas musel přestat, aby si mohl krknout, nebo ho bublinky štípaly do čumáku, nepřestal, dokud nevysušil celý půllitr Zubra. Pak byl chvíli legrační a poté usnul. Opičáci prý rádi v pralese hledají nakvašené ovoce a tak se vlastě trošku ožírají. Co by se asi stalo, kdyby šimpanz vymlasknul litránek ovocného vína?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze zevšeobecňovat. Někteří ano, někteří ne. Obecně, třeba právě u těch psů, se vůbec nedoporučuje jím jakýkoli alkohol dávat. Dost to ubližuje jejich zdraví.