PitrSvitr

Mají rychlíky na pravidelní lince WIFI?

Nejlepší odpověď
chudst

Mezistatni vetsinou ano, a na par vnitrostatnich se ma take zavadet: http://www.ces­katelevize.cz/ct24/e­konomika/132544-trasa-praha-ostrava-nabidne-od-zari-vyssi-standard/

Další odpovědi
Drap

V Rakousku snad všechny

Terryle

Jezdím rychlíkem Praha-Brno přes Havlíčkův Brod (tudíž ne hlavní trať, ta je přes Pardubice) a v 2. třídě nefungujou ani zásuvky, natožpak wifi. První třídu jsem nezkoušela, ale iluze si fakt nedělám.

Michal Kole

Některé jo, některé ne.

Záleží jestli jede nový vůz nebo starý a v jaké sedíte třídě.

Spíš je problém jak internet do vagonu dostat než jak jej šířit po vagonu

V žádném rychlíku ČD není oficiálně WIFI. Jediné vlaky, do kterých se teď pomalu zavádí jsou Pendolina, ale i v těch to je, tuším, zatím jen v pár kusech a ve zkušebním provozu.
RegioJet z Ostravy do Prahy, který začne jezdit koncem září by ml mít WIFI, ale nevím, jak moc bude spolehlivé, protože kolem tratí je dost míst bez signálu.