dust8

Mají Rusáci v gatích, když už vedeme 2:1?

Zdroj online: https://search­.seznam.cz/?q=MS%20­v%20hokeji%20on­line&aq=2&sou­rceid=szn-HP&thru=search-promo

Doplňuji:
Mosoj: A safra něco mi smrdí pod nosem! Lepší to raději nesledovat, protože člověk si pak moc namáhá srdce když chvíli jásá, pak běsní, nadává, pak se zase raduje. Infarkt pak příjde bez pozvání!

Odpovědi
Kepler

Rusáci z nás neměli v gatích nikdy, aspoň co se týče hokeje. Na to jsou příliš sebevědomí a oprávněně. Naposledy z nás v gatích mohli mít v době působení našich legií proti bolševikům po 1. sv. válce.
No, dopadlo to blbě, i když jen těsně. I tak mě naši překvapili, že vůbec dosáhli na semifinále. Můj tip na začátku MS byl opět správný, jako ostatně ve většině případů z jiných oblastí. Kromě těch, kde jsem se totálně mýlil 🙂 Nezapomeň, že Kepler popsal i zákonitosti oběžných drah planet, které se dodnes nezměnily 🙂

mosoj

Tak co, „sportovče“? Už víš, co je to hokej? Doporučuji, aby sis prohlédl trencle!!!

mosoj

Keplere opět jsi nezklamal svým sebestředným kvak,kvak …….