Kelt

Mají rozhlasové stanice taky svůj rozvrh na internetu?

Doma hraje Orion, v práci Blaník nebo něco jiného. Ale zajímalo by mne, zda mají takové stanice rozvrh, program a zda mohu dopředu zjistit, kterou píseń budou hrát v určitou dobu, nebo zpětně najdu, kdo to zpíval. To bych si třeba mohl pustit rádio v určitou dobu a těšil bych se na danou skladbu. Ale asi to tak není . Nebo ano? A která stanice je taková precizní? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

I když si na radia.cz vybereš tu svoji stanici, zjistíš v playlistu, které písničky se už hrály a která se zrovna hraje.
Vyzkoušej si to v odkazu.

Zdroj: https://radia­.cz/radio-blanik-playlist

Další odpovědi
Mr. Marek

Ano, mnoho z nich mají tzv. playlisty. Stačí se podívat na oficiální stránky stanic.

Kepler

Všechny asi ne, viz https://search­.seznam.cz/?q=pro­gram%20rozhla­sov%C3%BDch%20sta­nic&count=10&pId=8T­Fk5oT53gT5TZ-VkwBg&from=0 Pochybuji, že by jejich program byl až tak detailní. Můžeš si ale na YT zadat do vyhledávače jméno oblíbeného zpěváka, skupiny nebo název skladby a něco ti vyjede. To samé na ulozto.cz.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.