bolak

Mají rodiný příslušníci podobné i otisky prstů?

Třeba dítě se může podobat rodičům, může mít podobnou tvář, nos, uši, pihy, barvu vlasů, očí, kůži, tak by měla bejt nějaká podobnost i v otiscích, oproti lidem který nejsou nijak krevně zpřízněný, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je podobný otisk ? Všechny otisky jsou si podobné, ale nejsou shodné. Příbuzenské vazby na to nemají vliv.

Další odpovědi
manon

Třeba jednovaječná dvojčata prý mají otisky prstů podobné, ne však shodné.
Doplňuji:
Co prozrazuji otisky prstu o prenatalnim vyvoji?
At se to zda byt jakkoli neuveritelne, ty pro kazdeho cloveka naprosto individualni linie jsou ve svych tvarech rovnez ovlivneny podminkami v matcine lune. Zacinaji se vytvaret nekdy pred desatym tydnem tehotenstvi. http://www.ro­dina.cz/clanek1966­.htm

adamda

každý člověk jiný otisk nejsou stejné (tedy při testování mé rodiny 🙂 )

Michálek1245

Moc nevím, jak byste chtěl řešit tu podobnost. Ve své podstatě jsou si podobné všechny otisky prstu. Na druhou stranu je ale každý jedinečný (takových míst je na těle více, ale to je teď jedno). Ostatně i proto funguje zámek na otisk prstu jako zabezpečení domácnosti. Kdyby tam byla nějaká podobnost, která by stírala ty daktyly, tak to nefunguje.

bolak

adamda: odpovídáš na něco jiného, ptám se na podobnost

  1. přečíst si otázku
  2. pak teprve odpovídat

zas tolik toho snad nechci ne? :)

anonym

k otazce : koukal jste ted na okresni prebor ? :)

  • iv-

bolak

nekoukal!

a příště, až budeš mít otázku, tak jí polož do poradny, takhle po diskuzách ti už odpovídat nebudu, není to tu žádnej chat!!

anonym

o hodne jste prisel ! :)
no, jak chcete .. ode dneska zadny dobodovavani a pridavam se k druhe parte ! -iv-

bolak

:)) co tam bylo?

pojď, pochatujem…

anonym

Bilek dal 3 goly .. jsem z toho uplne hotova, jak hrali s tema martanama .. jdu radsi spat … -iv-