petra15

Mají prodavacky hodne nabídek od muzu ?

Kdyz si je tam ( u kas ) kazdý muze prohlízet…jestli je taky pozvou…:-):D

Nejlepší odpověď
anonym

Nikdy jsem nebyl prodavačkou…
😉
Ale ´z opačné strany´ (tedy z pohledu zákazníka) musím konstatovat, že málokterá prodavačka- kasařka mne – v tom ´stresu´ ze stání ve frontě, natolik zaujme, abych měl na vymýšlení nějaké nabídky vůbec chuť.
Takže pokud už nakupuju v super-hyper, nakupuju v době, kdy je ´v krámě´ minimum dalších zákazníků a u kasy koukám hlavně na nákup, na jeho uložení a zaplacení.

Další odpovědi
Zbynas

Na kase dělám a opravdu se nestává, že by kolegyně dostávaly nějaký pozvání, návhry :) Většinou se to páruje mezi zaměstnancema, ne se zákazníkama :)

martin21000

Pracuji jako skladník – brigádník a jak píše Zbynas, tato pozvání kolují jen mezi zaměstnanci 🙂

marci1

Může se to stát, ale asi je málokterý muž tak odvážný, aby se ve frontě u pokladny snažil pokladní pozvat na rande, když za ním stojí nervózní a spěchající lidé. 🙂

lota

Řekla bych, že mají víc šancí než když jsou někde zavřené. Ale víc šancí dávám takovým barmankám, recepčním…